Equimed, czyli jak doposażyć laboratorium

Total
0
Shares

Mając do wykonania ważne zadanie i chcąc zyskać jak największe szanse na sukces, warto polegać na profesjonalnym wsparciu. Gdy takim zadaniem jest skompletowanie pełnego wyposażenia laboratorium, trzeba poszukać producentów albo dystrybutorów sprzętów i akcesoriów wysokiej jakości. Pracownicy polskich laboratoriów, którzy stoją przed koniecznością dokonania ważnych zakupów, mogą w tej sytuacji polegać na firmie Equimed.

Equimed – co oferuje?

Minęło już 30 lat, odkąd to w ofercie Equimed można spokojnie szukać tego, co jest niezbędne do zorganizowania pracy w zaciszu każdego laboratorium. Firma pozyskuje produkty od wiodących producentów urządzeń laboratoryjnych, mebli niezbędnych do urządzenia takiego miejsca pracy, a także wielu drobnych akcesoriów i narzędzi, równie niezbędnych w trakcie dnia pracy laboranta. Niezależnie od tego, czy jest to pracownik placówki naukowej, analitycznej, przemysłowej czy mierzącej się z zagadnieniami z zakresu ochrony środowiska.

Equimed gromadzi produkty, które przydadzą się w każdym laboratorium – dlatego tutejszy asortyment jest tak bogaty i zróżnicowany. Dla wygody przeglądania i dla skrócenia czasu poszukiwań konkretnych przedmiotów, ofertę podzielono na kategorie. Odpowiadają im zakładki stworzone w wirtualnej witrynie, a w nich łatwiej odszukać to, co ma się na myśli. Odrębny dział stanowią meble laboratoryjne, urządzenia pomiarowe, sprzęty umożliwiające dozowanie odczynników oraz urządzenia umożliwiające zmienianie stanu skupienia substancji. Odrębną kategorię otrzymały oczywiście naczynia i pojemniki – przydatne podczas prowadzenia badań i przechowywania odczynników. Jeszcze oddzielną stanowią probówki i dedykowane im korki, dalej wyodrębnione jest laboratoryjne szkło i porcelana, akcesoria niezbędne placówkom diagnostycznym i tym, które świadczą jeszcze inne usługi. Wystarczy uważnie przejrzeć dany dział, przeczytać szczegółowe opisy techniczne, żeby wybrać rzeczy odpowiadające na potrzeby konkretnego laboratorium czy istniejącego w nim stanowiska pracy.

Equimed działa niestrudzenie od 1991 roku – obecnie ma swoje biura i magazyny w Krakowie, Warszawie, Olsztynie oraz we Wrocławiu. W tych samych ośrodkach można spotkać także przedstawicieli handlowych tej firmy. Ale oczywiście, wraz z rozwojem wirtualnego rynku konsumenckiego, Equimed dociera do swoich klientów poprzez wspomnianą internetową witrynę – a tu nie liczą się już żadne odległości geograficzne. Każdy, kto potrzebuje konkretnych produktów, może je znaleźć i wygodnie zamówić za pośrednictwem dostosowanej do tego strony.

Więcej informacji na temat oferty znajdziesz tutaj: https://www.equimed.com.pl/.

You May Also Like
Atrapa kamery

Atrapa kamery- na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Monitoring jest dziś bardzo popularnym rozwiązaniem wykorzystywanym do dozoru posesji oraz wnętrza pomieszczeń. Zapewnia właścicielowi nieruchomości poczucie bezpieczeństwa oraz stanowi środek prewencyjny w celu odstraszenia potencjalnego intruza przed bezprawnym wtargnięciem.…
View Post