Jak naprawić ciężarówkę w Niemczech? Pomoc profesjonalnych firm

Total
0
Shares

Usługi transportowe realizowane na terenie całej Polski oraz innych krajów, cieszą się niezwykle dużą popularnością na polskim rynku. Bardzo często firmy transportowe wysyłają swoich pracowników do Niemiec albo innych krajów, na trasach przebiegających przez Niemcy. Czasami w czasie podróży może dojść do jakiejś nagłej awarii spowodowanej przez nieprawidłową eksploatację, zaniedbanie serwisowania lub przez inne przyczyny i zdarzenia drogowe.

Istnieje kilka podstawowych sposobów zwalczania problemu nagłej awarii w terenie. Jednym z nich jest wezwanie pomocy drogowej, która dokona drobnych napraw na trasie lub odholuje pojazd do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce. Innym sposobem jest samodzielna naprawa, pod warunkiem posiadania w pojeździe odpowiednich narzędzi i części. Trzecia opcja to wezwanie firmowego serwisu, jednak nie każde przedsiębiorstwo transportowe posiada takich fachowców. Na szczęście istnieje jeszcze jedno skuteczne rozwiązanie.

Profesjonalne serwisy mobilne TIR – podstawowe informacje

Na rynku działa wiele nowoczesnych mobilnych serwisów TIR, takich jak na przykład https://serwis-tir-niemcy.pl. Wielu klientów chętnie korzysta z ich usług ze względu na to, że są w stanie likwidować nawet skomplikowane usterki i awarie, bez konieczności posiadania dostępu do tradycyjnych źródeł prądu. W ofertach takich serwisów można znaleźć na przykład następujące usługi:

  • kompleksowe naprawy jednostek napędowych,
  • naprawa skrzyni biegów,
  • naprawa i regeneracja osi SAF,
  • wymiana sprzęgła oraz jego kalibracja,
  • naprawa systemu SCR,
  • komputerowa diagnostyka pojazdu,
  • naprawa i wymiana turbosprężarki,
  • naprawa hamulców, itp.

Te i inne fachowe usługi są wykonywane przy pomocy nowoczesnego sprzętu. Korzystają z niego fachowcy posiadający odpowiednio wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie.

Jak przebiega standardowa procedura naprawy przez mobilny serwis?

W ramach typowej usługi, pracownicy profesjonalnego mobilnego serwisu TIR ustalają rodzaj awarii drogą telefoniczną. Następnie firma organizuje części zamienne, przygotowuje sprzęt i wyjeżdża do klienta w celu dokonania efektywnej naprawy bezpośrednio w terenie. Takie usługi są skuteczne, szybkie oraz pozwalają na uniknięcie holowania.

You May Also Like
akcesoria do kampera

Akcesoria do kampera

Podróżowanie kamperem, czy z przyczepą kempingową staje się coraz bardziej modne i atrakcyjne. Z roku na rok przybywa chętnych, by spróbować tej wyjątkowej formy spędzenia czasu i poznawania świata. Turystyka…
View Post