makijaż permanentny

Jak wykonać makijaż permanentny brwi cieniami?

Total
0
Shares

Nawet jeśli nie jesteś wielką zwolenniczką mocno wyrysowanych i wręcz kruczoczarnych brwi, na których zdjęcia tak często natrafiasz na portalach społecznościowych, mimo wszystko powinnaś w jakiś sposób zajmować się swoimi włoskami, jeżeli chcesz, by twoje dzienne lub wieczorowe makijaże były perfekcyjne. Makijaż permanentny brwi raczej nie będzie ci tutaj potrzebny. Równie dobrze możesz nauczyć się samodzielnie podkreślać i zaznaczać swoje łuki brwiowe. Rozpocznij tę naukę już teraz. Zamiast jednak sięgać po klasyczną kredkę, którą łatwo można sobie zrobić krzywdę, lepiej weź do ręki zwykły cień. To właśnie on da ci taki efekt, o jakim marzysz.

Do makijażu brwi potrzebne ci będą specjalistyczne cienie. Jeżeli jednak na ten moment nie jesteś przekonana, czy będziesz chciała stworzyć z malowania brwi swoją rutynę, możesz poćwiczyć z cieniami do powiek. Pamiętaj tylko, by wybrać te o mocnym i intensywnym pigmencie. Z czasem, gdy przekonasz się do wyrysowanych w ten sposób włosków, będziesz mogła zainwestować w specjalistyczne cienie przeznaczone wyłącznie do malowania brwi. Występują one w wielu odcieniach do wyboru. Pamiętaj, by jak najlepiej dobrać je do koloru twoich naturalnych włosków.

jak zrobić makijaż permanentny

Czas przejść do malowania. Pamiętaj, że to ćwiczenia czynią mistrza. Zanim weźmiesz cień do rąk, możesz najpierw zainspirować się pracami najlepszych wizażystek bądź kosmetyczek. Popatrz, jakie rezultaty daje profesjonalny makijaż permanentny. Spróbuj też poszukać zdjęć makijażów na różnych portalach społecznościowych. Gdy już odkryjesz swój idealny wizerunek brwi, postaraj się go po prostu odtworzyć. Możesz też skorzystać z praktycznych filmików instruktażowych, na których wizażystki lub dziewczyny takie jak ty pokazują, jak efektownie pomalować brwi cieniami.

Im więcej będziesz ćwiczyć, tym lepsze rezultaty zaczniesz osiągać. Staraj się zatem każdego dnia poświęcić te dziesięć minut na pomalowanie brwi. Jeżeli póki co nie jesteś pewna swoich umiejętności, zajmuj się makijażem w godzinach wieczornych albo wtedy, gdy będziesz wiedzieć, że nie musisz wyjść z domu i nikomu się pokazywać. A w razie gdyby malowanie kompletnie ci nie wychodziło, zawsze możesz zainwestować w makijaż permanentny brwi.

You May Also Like

Medycyna Estetyczna

Nie da się ukryć, że każdy z nas, a w szczególności kobiety, z przerażeniem wypatrują w lustrze pierwszej zmarszczki, czy też oglądają swoje ciała w poszukiwaniu rozstępów. Upływający czas dla…
Zobacz więcej