Jak zamawiać pieczątki?

Total
0
Shares

W dzisiejszych czasach większość firm i instytucji stosuje pieczątki. Swego czasu pieczątka był obowiązkowa. Współcześnie można wystawiać dokumentację bez pieczątek, ale konsumenci i petenci preferują, gdy na dokumencie znajduje się podpis z pieczątką. Stemple drewniane, pieczątki flashowe, automaty szkieletowe, automaty samotuszujące i wiele innych pieczątek można już teraz zamówić przez internet. W artykule wyjaśniamy, komu niezbędna jest duża lub mała pieczątka i jak złożyć zamówienie z wysyłką pod wskazany adres.  

1. Pieczątka kieszonkowa i nie tylko

2. Stemple drewniane, pieczątki flashowe i inne pieczątki

3. Pieczątki automatyczne dla każdej firmy

Obecnie konsumenci nie muszą szukać stacjonarnych punktów usługowych, w których wyrabiane są pieczątki. Jeszcze w latach 90. XX wieku na pieczątkę trzeba było wydać znaczną kwotę, na dodatek trzeba było na nią czekać jakiś czas. Teraz popularne modele kieszonkowe i innego rodzaju pieczątki można zamówić na stronie https://www.drukomat.pl/pieczatki-automatyczne. Pieczątki online to najwygodniejsza metoda składania zamówień na wszelkiego rodzaju pieczątki i stemple ręczne. Te ostatnie są dość często kupowane przez hobbystów oraz osoby, które poszukują nietypowych pieczątek. Zamówienia na pieczątki realizowane są na terenie kraju i poza jego granicami. Dodatkowo można kupić na przykład datowniki. 

Pieczątka kieszonkowa i nie tylko

Klienci preferują estetyczne pieczątki o lekkiej konstrukcji. Nie mogą one zabierać zbyt wiele miejsca, zwłaszcza gdy w grę wchodzą podróże służbowe. Na pieczątce należy umieścić najważniejsze dane firmowe. Chodzi oczywiście o nazwę firmy, jej adres (siedziby, oddziału), dane rejestrowe (NIP, REGON, KRS), telefon. Można też podać adres strony internetowej i e-mail. Potrzebny może okazać się stempel imienny z nazwą stanowiska w firmie. Pieczątki najczęściej umieszczane są na dokumentach sprzedażowych (faktury, proformy, dokumenty kasowe i magazynowe). Pieczątkę stawia się również na wszelkich umowach. W Polsce pospisywanie umów online nadal nie jest zbyt popularne. Większe zaufanie ludzie mają do podpisów złożonych ręcznie oraz do pieczątek. 

Stemple drewniane, pieczątki flashowe i inne pieczątki

Jeśli chodzi o pieczątki, to firmy decydują się na produkty komfortowe w użytkowaniu, które na dodatek można kupić w korzystnej cenie. Każda firma wybierze pieczątkę, która najbardziej jej będzie odpowiadać. Na całym świecie hitem są w pieczątki automatyczne, które w razie potrzeby mogą zmieścić się na przykład do kieszeni lub do torebki. Pieczątki, które wyróżniają się wysoką jakością, mogą być wykorzystywane przez długi czas. Niektórzy konsumenci zwracają uwagę na to, czy mogą wymienić same gumki w pieczątce, czy też będą musieli składać nowe zamówienie na pieczątkę firmową. Z ekonomicznego punktu widzenia każdą firmę stać na nową pieczęć. Ceny za pieczątki nie są wygórowane. Kwota do zapłaty może wynikać z rodzaju pieczątek, ich rozmiaru i ilości. 

Pieczątki automatyczne dla każdej firmy

Pieczątki stanowią podstawowe wyposażenie każdego biura. Na ogół są w ciągłym użyciu, przez co trzeba zwracać uwagę na ich odpowiednie przechowywanie. Największym zagrożeniem może okazać się zagubienie lub kradzież pieczątki. Dawniej stosowne informacje na ten temat umieszczano w prasie — unieważniano taką pieczątkę. Najlepiej, gdy pieczątka po zakończeniu pracy jest zamykana na klucz w szafie biurowej. To uchroni ją przed osobami niepowołanymi, które mogą taką pieczątkę wykorzystać w celu fałszowania dokumentów. 

artykuł sponsorowany

You May Also Like
franczyza

Franczyza – oferty na rok 2023

Jaka franczyza może się opłacać w 2023 roku? Co warto wiedzieć? Jak zacząć? Co jest potrzebne, aby rozpocząć przygodę z biznesem franczyzowym? Co warto wiedzieć o samej franczyzie? Czym właściwie…
Zobacz więcej